Hakkımızda
Anasayfa > Hakkımızda
Hoşgeldiniz


27 Yıldır perakendecilik sektörünün yerel marketler grubunda haklı bir yere ve gurura sahip Özkuruşlar Gıda San. Tic. ve A.Ş. 1990’lı yılların başında İdealtepe/Maltepe’de küçük bir dükkanla sektöre ilk adımını atmıştır.Geçen yıllar içerisinde önce Küçükbakkalköy, akabinde Çekmeköy daha sonra Kayışdağı, Haziran 2005 yılı Gülsuyu/Maltepe mağazasını sektöre kazandırmış ve bu hızlı yükselişi 2006 sonundaki Sarıgazi Şubesi, 2007 yılında ise Suadiye ve Ümraniye, 2008 yılında Üsküdar ve Yakacık Mağazasını açmış, 2009 Şubat ayında Koşuyolu mağazamız ayrıca Aralık ayında Göztepe Mağazamız, 2010 yılında Topselvi ve Şerifali Mağazalarımız, 2011 yılında Uğurmumcu ve Yenidoğan mağazalarımız siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başlamış ve büyümeye devam etmiştir. Bugüne kadar Müşteri memnuniyeti yanında ileri müşteri memnuniyetine de özen gösterilmiş kaliteden ödün vermeden uygun fiyatla müşteriye hizmet edilmiş ve edilmektedir. Yukarıda bahsedilen niyet ve davranış tarzından dolayı Özkuruşlar Gıda San.Tic. A.Ş.’nin vazgeçilmez ve sağlam bir müşteri portföyü mevcuttur.

Sloganımız “Kaliteyi takip edin, bize ulaşacaksınız”dır. Bizim için bir müşterinin memnuniyeti çok önemlidir. Bu ülkü çerçevesinde Özkuruşlar etik değerlerinden ödün vermeden müşterilerin memnuniyeti odaklı sağlam adımlarla büyümeye devam edecektir.
Vizyonumuz
Ahlaki ve İnsani değerlerden ödün vermeden, saygılı, sağlam alıcı ve dürüst satıcı imajına sadık, müşteri memnuniyeti ve ileri müşteri memnuniyetini ön planda tutarak,"Kaliteyi takip edin, bize ulaşacaksınız" ilkesine bağlı kalarak bulunuduğumuz bölgede ve yurt sahasında, her eve ürünlerimizle dolu satış torbalarımızın (poşetlerimizin) girmesini sağlayarak yayılmak ve büyümektir.

Misyonumuz
- Çalışanlarımızla beraber perakendecilik sektöründe sağlam adımlarla ilerlemek,
- Bizi tercih eden müşterilerimize güler yüzle en iyi ve kaliteli hizmeti sunmak